Warning: Expiry date cannot have a year greater then 9999 in /home/sdk/domains/cszone.pl/public_html/system/common.php on line 244
CsZone.PL - Forum - jeszcze jedno





   
 

> 1 <
 

Online P@tyI

 
#27266       14.12.2004 12:19 GMT

powszedni problem rozwiazalem A teraz klikam na play games = =>CS
preparing to play CS= =>the steam serwers are currently too busy to handle your reqest.please try again in a few minutes



co siÄ™ dzieje??


------------------------------

Online nappy

 
#27267       14.12.2004 12:22 GMT

Serwery są przeciążone... Musisz troszke poczekać


------------------------------

###############
###############
###############
###############

Online P@tyI

 
#27268       14.12.2004 12:22 GMT

a co miałeś takie coś kiedyś?? a jak tak to ile czekałeś??]


------------------------------

Online nappy

 
#27271       14.12.2004 12:25 GMT

Ja niemiałem... ale jest to częsty przypadek. Prawdopodobnie coś "jeszcze" musi dociągnąć... (zupdateować) Możesz czekać 5 min a możesz 5 godzin...


------------------------------

###############
###############
###############
###############

Online P@tyI

 
#27272       14.12.2004 12:26 GMT

ale ten update się automatycznie updatuje czy ja go włączyc musze??


------------------------------

Online nappy

 
#27273       14.12.2004 12:30 GMT

Automatycznie


------------------------------

###############
###############
###############
###############

#27274       14.12.2004 12:35 GMT

Nie rozumiem ludzi co maja jakieś smieszne problemy ze Steam, przecie tam wszystko jest wystarczy kliknąć drugim przyciskiem na gre wybrac "Properties", czekasz aż Status bedzie "Redy to play" i tyle.


------------------------------
error 4 ever http://www.error-gaming.eu/
Konsole i gry Nintendo https://steamcommunity.com/groups/goombapl

Online P@tyI

 
#27275       14.12.2004 12:40 GMT

hmm.. to tam gdzie pisze amount acquired musi byc 100%??
i czy moge to jakos przyspiesszyc??


------------------------------

Online P@tyI

 
#27276       14.12.2004 12:41 GMT

bo ja tam mam 1%


------------------------------


> 1 <
Korzystanie z serwisu oznacza akceptacjê Regulaminu | Kana³ RSS | Oparte na Seditio | Mapa strony
CsZone.pl © 2001-2009 Kopiowanie materia³ów bez zgody autorów zabronione.
Generio | Yummy | Poslinski.net