Ja gram

najcześciej (praktycznie zawsze) gram na
[PL] TeamPlay CS:S LAMA ISP : 195.225.248.42:27016
Fajni admini ogólnie miła atmosfera i przestrzeganie zasad TP

Więc zapraszam do gry

(może jutro wieczorkiem?)
// Mój nick : TSoD.FuZz!
Ps. Widzę że masz klan..może zagramy kiedyś spara?
