Warning: Expiry date cannot have a year greater then 9999 in /home/sdk/domains/cszone.pl/public_html/system/common.php on line 244
CsZone.PL - Forum - Steam ;/





   
 

> 1 <
 

Online toker

 
#5728       24.10.2003 23:29 GMT

ehhhhh po formacie zaistalowałem hl'a i cs'a poprosilo mnie o dkeeya anulowałem zainstalowalem 1,6 steama i dziala... jakim cudem a dw ze dostaje sie bany na konto za brak/zle cdkey ?> a nic nie wpisaywałem jak to mozliwe
[2] hihi na U KaLoH'a same wlaczyly mi sie privulieges do amx'a nie wiem jak mam nowe cfg nie mam zadengo setinfo... itd...

[3] jaki bind zeby pokazalo sie okno dla admina w nowym amx i cs1,6 ?


------------------------------
zapraszam ;]

Online SDK

 
#5730       25.10.2003 08:14 GMT

Eh nie wiem jak to możliwe to do ad 1-2, natomiast:

Ad. 3. Bind klawisz amxmodmenu powinno wystarczyć.


------------------------------
http://poslinski.net
Zawsze siÄ™ znajdzie ktoÅ›, kto ciÄ™ skrytykuje SDK

Online toker

 
#5739       25.10.2003 11:21 GMT

ok dzieki


------------------------------
zapraszam ;]

#5776       27.10.2003 07:04 GMT

toker piracie


------------------------------
http://c-zero.org <- seriws condition-zero
http://board.c-zero.org <- board :D

Online Otto

 
#5779       27.10.2003 08:01 GMT

Co do pytania nr.1 to jeśli konto zalożyłeś wcześniej tj. przed formatem to cd-key już nie jest potrzebny


------------------------------


> 1 <
Korzystanie z serwisu oznacza akceptacjê Regulaminu | Kana³ RSS | Oparte na Seditio | Mapa strony
CsZone.pl © 2001-2009 Kopiowanie materia³ów bez zgody autorów zabronione.
Generio | Yummy | Poslinski.net