|
#5728 24.10.2003 23:29 GMT
|
ehhhhh po formacie zaistalowałem hl'a i cs'a poprosilo mnie o dkeeya anulowałem zainstalowalem 1,6 steama i dziala... jakim cudem a dw ze dostaje sie bany na konto za brak/zle cdkey ?> a nic nie wpisaywałem jak to mozliwe
[2] hihi na U KaLoH'a same wlaczyly mi sie privulieges do amx'a nie wiem jak mam nowe cfg nie mam zadengo setinfo... itd...
[3] jaki bind zeby pokazalo sie okno dla admina w nowym amx i cs1,6 ?